Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Всичко останало Форумът на bet2bonus / Всичко останало /

Обновяване на Bet2bonus

Автор linkov
Участник
#1 | Дата: 10 апр 2013 14:14
Здравейте , сайта е толкова хубав но доста неща са стари има нужда от нов дизайн от повече активни потребители в форума и не само . Аз предлагам ако имате възможност разбира се да поработите върху сайта още защото в него има бъдеще , дано да намерите и спонсор за игра едно, има добри къщи които биха били добра идея , например забелязвам , че отдолу в сайта пише 2011 г. всички права запазени , нали това е едното после рекламата с букмейкъра който вече не е работи с вас и така , желая ви искренно да сте живи и здрави всички които работите за сайта и ние които играем в него , желая и успех на всички , искрени пожелания за всичко най.
Автор bet2bonus
Администратор
#2 | Дата: 10 апр 2013 19:24
linkov
Благодарим Ви за обратната връзка.

През лятото планираме промоне в сайта.
Живот и здраве за новия сезон през есента, ще има промени.

Не се колебайте да изказвате мнения и препоръки,
кое не ви харесва и какво желаете да се промени.

Поздрави
Автор Fancy
Участник
#3 | Дата: 16 апр 2013 09:55
Сайта е приличен, а игрите и наградите са супер. За българските стандарти подобни седмични награди няма никъде и ако човек разбира достатъчно и разбира се има късмет, може да си изкара прилични печалби. Аз лично смятам, че е хубаво да има някаква игра с обосновани прогнози или поне на сайта да се публикуват такива. Също така не е лошо да има на ден по 1-2 водещи новини от Европейския футбол и така ще се привлекат още нови потребители, които може би не знаят за този сайт. Иначе екипа Ви е супер, работите бързо и винаги има обратна връзка, което го няма по другите сайтове. Аз Ви пожелавам успех и дано да се развиете още, защото това ще е полезно за нас потребителите :)
Всичко останало Форумът на bet2bonus / Всичко останало / Обновяване на Bet2bonus Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.