Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
BETIN ADVANCE (игра 2) Форумът на bet2bonus / BETIN ADVANCE (игра 2) /

Играта BETIN ADVANCE

 Страница Страница 4 от 17:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Автор linkov
Участник
#46 | Дата: 14 май 2012 18:40
Малко прекалявам :) ама виждам, че няма отговор и като не съм запознат със ситуацията за която запитах горе затова пак пиша :) дано ми отговорите Благодаря
Автор bet2bonus
Администратор
#47 | Дата: 14 май 2012 19:35
Това е крайното класиране. Съжаляваме за забавянето.

BETIN ADVANCE
Класация на потребителите за миналата седмица (07.05.2012-13.05.2012 г.)
1.vikiikami -100 lv
2.kinder4y -60 lv
3.linkov-40 lv
Играчите с потребителски имена "sexsi666" и "igra4at" бяха декласирани, тъй като нямат необходимия брой оборотни точки.
Автор bet2bonus
Администратор
#48 | Дата: 14 май 2012 19:36
linkov
Вие сте 3-ти. Ще получите имейл на пощата ви, с обяснение как да си получите наградата.

Ако има нещо, не се колебай да се свържеш с нас.
Автор sexsi666
Участник
#49 | Дата: 14 май 2012 20:23
Здравейте,мисля,че това за оборотните точки в началото го нямаше в правилата,защото съм прочел правилата в начало и не ми е направило впечатление за тия оборотни точки.От скоро ли са в правилата оборотните точки или аз не съм ги забелязъл в правилата.Но щом грешката е в мен,здраве да е,ще участвам пак и пак ще спечеля.
Автор bet2bonus
Администратор
#50 | Дата: 15 май 2012 10:39
sexsi666
От началото на играта има условие за оборотни точки. В началото бяха 200, но от 30.04.2012 условието беше променено на 300.
Късмет в бъдеще.
Автор sexsi666
Участник
#51 | Дата: 15 май 2012 12:47
Е не е честно,никъде не пишеше за промени в правилата,единствено бяхте писали,че трябва да имаш регистрация в Бетин от ваш банер,за да можеш да си получиш наградата.Ако бяхте писали така и за промяната на оборотните точки на началната страница,щях да го имам в предвид.Защото,аз се радвах,че спечелих 50 евро и изведнъж тия промени на правилата и се получава много кофти.
Автор sexsi666
Участник
#52 | Дата: 15 май 2012 13:50
Съгласете и с мен,ако бяхте написали във форума или на началната страница,че има промени в правилата и по точно с оборотните точки,всеки щеше да разбере за промените.Съгласен съм,правилата са си правила,спор няма,но когато има промени трябва да се съобщава за да се информират всички,иначе какво става,трябва всеки ден като вляза в сайта за да играя срещите,първо трябва да прочета правилата,така ли?Ето за изминалата седмица когато станах първи имам 270 заложени оборотни точки,и другото,прегледох форума на играта и никъде не видях,че има съобщено или написано за промяна на оборотните точки.Според вас откъде мога да разбера за тези промени.Само искам да ви кажа,че и двете ви игри са много готини и сигурно от всички подобни игри в които съм играл,вие сте създали най добрите игри.Но погледнете реално на нещата,както променихте класирането,може пак да се коригира и аз и igra4at да си получим заслужените награди и вече от сега нататък,като напишете за промените на главната си страница всички ще знаят.
Автор bet2bonus
Администратор
#53 | Дата: 15 май 2012 14:35 | Променено от: bet2bonus
sexsi666
Да. Съгласни сме с Вас. По принцип, като се влезне в игрите и ако има някаква промяна на правилата за дадена игра, под самата игра с червено е написано, че има промяна в правилата и датата от която е тази промяна. Може би сте обърнали внимание, червения текст под самата игра.
На 30.04.2012 имаше доста променени точки и нямаше как всички да бъдат включени на заглавната страница и отбелязани с червено.
Публикуван е следния текст: Има промени в правилата на играта от 30.04.2012. Смятаме, че е напълно достатъчно.

По принцип, ако има промени в правилата на играта, то е упоменато на заглавната страница с червено(за да се откроява). Все пак е неприятно всяка седмица да се влиза и да се гледат правилата от-до.

Напълно ви разбираме, но няма как да направим изключение.
Смятаме, че и вие ни разбирате.

Поздрави.
Автор sexsi666
Участник
#54 | Дата: 15 май 2012 14:50
Добре,но когато играя среща с звезда и когато не я позная ми се отнемат 20 точки,те също трябва да се водят като отиграни точки и като сметнем и тях,точките ми стават повече от 300 отиграни точки,защото след като съм заложил на среща със звезда и не я позная,щом ми се отнемат 20 точки,значи те също ми се водят като отиграни точки.
Автор bet2bonus
Администратор
#55 | Дата: 15 май 2012 15:47
При игра на мач звезда,
ако золожиш 10 точки и загубиш ти се отнемат 20 точки.
Но всъщност ти си заложил 10 точки не 20, ако бяха 20 щяха да ти бъдат отнети 40.
Автор linkov
Участник
#56 | Дата: 16 май 2012 01:09
Здравейте , желая да попитам колко пъти трябва да се превърти наградата от 2о евро на какъв коефицент , имали залози на които неможе да се залага и ако примерно стигне 200 евро може ли да се тегли , ще има ли проблем и какъв е методът за теглене до колко време става , това е за сега :) Благодаря ви
Автор bet2bonus
Администратор
#57 | Дата: 16 май 2012 02:44 | Променено от: bet2bonus
linkov
Правила на играта:
Средства ще бъдат реални/истински пари, които печелившите ще е необходимо да заложат 3 пъти на коефициент 1.5 или по-голям, преди същата сума да бъде налична за изтегляне или използване в другите продукти.
Тоест ако имате 20 евро награда, трябва да заложите 60 евро на коефициент 1.5 или по-голям.
Имайте предвид, че ако досега не сте депозирали средства, може да депозирате и ще получите 50% бонус до 100 евро бонус.
Ако не депозирате нищо и заложите само сумата на наградата (примерно 20 евро) , има вероятност да ви дадат 50% бонус , тоест 10 евро. Този допълнителен бонус е под формата на безплатен залог и за да се заложи трябва да се даде отметката, че искате да го заложите. За него също има допълнително превъртане. Прочетете условията за бонуса в секцията бонуси=> бонуси от betin.
Или вижте тук

Няма значение каква ви е сумата за теглене.
При теглене е възможно да искат да депозирате средства (минималната възможна сума за депозиране...зависи от метода), за да може тегленето да се извърши със същият метод.Но това не е задължително.
При теглене, може да ви изискат документи, за да установят, че такъв човек съществува, защото може да са измислени данните при регистрация. Документите са различни, в зависимост от метода на теглене/депозиране.
По принцип изискват лична карта, сметка от комунална услуга/извлечение от банката, копие от дебитната ви карта (ако сте депозирали с нея).
При пращането на дебитната ви карта ви препоръчваме да закриете 3-те цифри отзад на картата ви, както и някои от цифрите отпред. За по-голяма сигурност, че някои няма да злоупотреби с данните от нея.
Тегленето отнема различен период от време, в зависимост от начина на теглене. По принцип от един до 5 дена, в зависимост от начина на теглене.
Дано сме ви били полезни.
Автор linkov
Участник
#58 | Дата: 16 май 2012 14:31
Много ви благодаря , бяхте изключително изчерпателни , аз имам само още няколко запитвания дали мога да играя в секцията лайф , дали мога да комбинирам залозите, дали мога да играя с парите на дребно не наведнъж и после с тегленето ако не преведа пари и не регистрирам картата си с банков трансфер към банка дск ще стане ли и като погледнах за виза електрон метод на депозиране изискват освен 3ри цифреният код за сигурност и още един код от 1на цифра на които номер не виждам на картата и като получа бонуса от безплатния залог ще ми бъде ли разяснено как се използва това е Благодаря ви.
Автор bet2bonus
Администратор
#59 | Дата: 16 май 2012 15:03
Относно депозит бонуса от 100 евро безплатен залог.
Правилата и условията може да ги прочетете ТУК.

Относно наградата от играта,
може да използвате парите на какъвто и да е пазар.
Може да използвате сумата и на части, важно е да изпълните условията по развъртане преди да заявите теглене.

Относно депозита
Ако искате да получите техния бонус от 100 евро, трябва да депозирате с карта.
Допълнителния код който се изисква-обърнете се към вашата банка и те ще Ви съдействат.
Автор linkov
Участник
#60 | Дата: 17 май 2012 12:06
Здравейте на базата на 20 евро които получих получих и безплатен залог от 5 евро който заложих на един тенис на 1.60 колко пъти трябва да бъде разигран безплатния залог да стане реален ? :)
 Страница Страница 4 от 17:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
BETIN ADVANCE (игра 2) Форумът на bet2bonus / BETIN ADVANCE (игра 2) / Играта BETIN ADVANCE Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.