Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Всичко останало Форумът на bet2bonus / Всичко останало /

Как да търгуваме с Binary Options в CitiTrader

 Страница Страница 3 от 3:  ««  1  2  3 
Автор svetla70
Участник
#31 | Дата: 19 юни 2012 15:07
тази седмица играчите са с още 20 по малко!с тези странни правила,условия и изисквания сме на път да залезем.Защо не се ограничат игрите в 1-на най-много 2,но със сериозен спонсор и по реални печалби,както знаете преди 2седмици АЗ СПЕЧЕЛИХ ,НО НЕ ПОЛУЧИХ ПЕЧАЛБАТА СИ.Точно това отблъсква играчите,макар да ми триете постовете от Фейсбук!!!
Автор bet2bonus
Администратор
#32 | Дата: 20 юни 2012 19:43
svetla70
Не сте получили наградата, защото не сте изпълнили условията.
Разберете го най-накрая, всяка игра има правила,ако не отговаряте на тях няма да получите награда.

Постовете Ви ги изтрихме от facebook защото пишете неверни неща и лепите етикети. Както виждате във форума стоят както хубави неща за нас така и лоши, все пак всеки си има мнение и може свободно да го изкаже.

Но когато пишете глупости и клевети, няма как да останем безучастни.

Всяка игра има правила, ако не Ви харесва не играйте,
но моля Ви престанете да пишете глупости и неверни неща.
Автор svetla70
Участник
#33 | Дата: 20 юни 2012 20:09
С това си отношение към играчите,стигате до там,че сами ще си играете и сами ще си пишете постове в Фейсбук!Истината по някога боли,а вие я наричате клеветене и лепене на етикети.Защо не ми отговорихте на постовете там,а най-нагло ги изтривате?
Автор svetla70
Участник
#34 | Дата: 20 юни 2012 20:12
Утре ще се обърна към КЗП,заради обидното ви отношение към мен.Това че малко хора пишат не означава,че малко хора мислят така!Не бъдете толкова наивни!
Автор bet2bonus
Администратор
#35 | Дата: 21 юни 2012 10:02
svetla70
Добре.
Ако не ти е полезен сайта, не го посещавай.
Автор bet2bonus
Администратор
#36 | Дата: 3 юли 2012 12:17
Има промени в играта CitiOption.

Играта от седмична става месечна.
Автор bet2bonus
Администратор
#37 | Дата: 8 юли 2012 12:40
Вижте видео как да търгувате ТУК.
 Страница Страница 3 от 3:  ««  1  2  3 
Всичко останало Форумът на bet2bonus / Всичко останало / Как да търгуваме с Binary Options в CitiTrader Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.