Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси /

Dobet - Бонус

 Страница Страница 1 от 4:  1  2  3  4  »» 
Автор bet2bonus
Администратор
#1 | Дата: 20 мар 2012 13:27 | Променено от: bet2bonus
Регистрирайте се през наш банер и вземете една страхотна оферта от най-новият ни партньор Dobet.
10 евро бонус без първоначален депозит + 50 евро за първоначален депозит .

Вижте повече за промоцията ТУК.
Автор bett4o
Участник
#2 | Дата: 21 мар 2012 10:04
Кога се появи - кога залезна
:)
Вече не се отваря страницата им
Автор bet2bonus
Администратор
#3 | Дата: 21 мар 2012 10:18
bett4o
:). Вчера имаше съобщение, че днес до 12 часа няма да функционира сайта. Както Sportingbet, 12bet и други правят понякога.
Спокойно, сайта е нов и гледат да привлекат клиенти.
Имат доста бъгове, но си изплащат и са коректни.
Дано да се утвърдят в бъдеще!
Сайта е испански и е стартирал след вкарването на закона за хазарта в Испания. Лицензиран е и отговаря на новия закон за хазарта в Испания.

Ако има някакви нередности, бъгове и т.н., пиши им, за да си ги оправят. Може и на нас да пишеш, ние ще им предадем.
Автор jganev83
Участник
#4 | Дата: 21 мар 2012 22:12
регистрирах се при тях и взех 10 евро без депозит,но на мейла нямам бонус код за депозит бонус.Да депозирам ли средства или без този бонус код няма да получа бонус.
Автор PRIMO
Участник
#5 | Дата: 22 мар 2012 10:31
"С този бонус от 10 евро, Вие не може да печелите повече от 50 евро. Ако искате да увеличите печалбата си, трябва да направите минимален депозит."

Как не може да се прчели повече от 50 евро с този бонус?Ако заложа на 3 мача с коеф повече от 5 (примерно 9.00 коеф) колко ще спечеля? 50 евро ли? И много просто регистриране имат - само username,e-mail,парола и си регистриран????
Автор gero7312
Участник
#6 | Дата: 22 мар 2012 11:19
има ограничение на залога!не можеш да заложиш 10евро.ако играеш сингъл можеш да заложиш макс. 5евро!А относно регистрацията-преди да поставиш залога ти излиза едно каре с линк за да си въведеш личните данни!
Автор PRIMO
Участник
#7 | Дата: 22 мар 2012 13:05
не го видях това каре за личните данни,но ми прие залог 5 евро на Светкавица - Ботев Враца на 2/1 (51 коеф) и случайно ако излезе 50 евро ли ще спечеля или 250???
Автор bett4o
Участник
#8 | Дата: 22 мар 2012 15:25
ако загубя първите 50 какво става
трябва наново ли да депозирам :)
Автор bett4o
Участник
#9 | Дата: 22 мар 2012 15:52
доколкото видях условията - които вие не сте превели напълно - не зная поради какви причини?????????
ако депозираш втори път губиш бонуса
това никъде не го видях да го пише в условията които сте превели

Making a second deposit will make you loose the rollover and the right to win this bonus.

значи ако искате да получите 50 евро - депозирате 250 за да може да развъртате иначе горите
аз така разбирам тези условия
или трябва късмет да печелиш там :)
Автор PRIMO
Участник
#10 | Дата: 22 мар 2012 18:12
Аз не мисля да депозирам в този букмейкър,малко умрял ми се струва :)Unibet,Bet365 и Betin са моите лични фаворити,на които мога да разчитам и да се доверя напълно :)
Автор bet2bonus
Администратор
#11 | Дата: 22 мар 2012 21:23 | Променено от: bet2bonus
Изпробвахме бонуса, но ни трябваше време, тъй като има условие да се превърти бонуса 5 пъти преди Dobet да го кредитират в акаунта за залози.
Условието на Dobet за 5х rollover важи преди получаване на бонуса. Трябва да се изпълни това превъртане на 5 различни залога с първоначалния депозит!
Бонуса го дават след това до 24 часа. Като за всеки случай може да им пратите вътрешно съобщение от акаунта си, изисквайки бонуса си.
Не е нужно да въвеждате никакви промо кодове след регистрацията.
Не забравяйте да попълните личните си данни в секцията Personal details на акаунта си.
Автор jganev83
Участник
#12 | Дата: 23 мар 2012 01:31
На мен ми пратиха съобщение,че щом съм взел тези 10 евро,нямам право на този 50 евро депозит бонус и ако съм искал да го получа да им пиша да ми го премахнат от сметката,но аз вече го заложих.Написали сте,че бонуса е 10 + 50 евро ,но явно само единият от тях може да се вземе.
Автор bet2bonus
Администратор
#13 | Дата: 23 мар 2012 11:03 | Променено от: bet2bonus
jganev83
Имат малко промени в бонус условията им спрято това, което ни изпратиха в началото.
Има точка в условието в което се споменава, че не може да се вземат и двата бонуса.
Автор bet2bonus
Администратор
#14 | Дата: 23 мар 2012 11:50
bett4o
Условието е добавено. Благодаря за информацията.
Първоначално от Dobet ни изпратиха информация, в която не беше споменато това.
Автор bett4o
Участник
#15 | Дата: 25 мар 2012 18:54
някой теглил ли е от тях??????
 Страница Страница 1 от 4:  1  2  3  4  »» 
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси / Dobet - Бонус Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.