Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси /

Комисия по хазарта капитулира пред Bet365, вижте бонусите за всички клиенти !

Автор bet2bonus
Администратор
#1 | Дата: 10 юни 2016 20:53 | Променено от: bet2bonus
Със сигурност всички фенове на онлайн залаганията могат да си отдъхнат. Bet365 – един от най-големите онлайн-букмейкърски сайтове се пребори с Българската комисия по хазарта и вече притежава лиценз за България. Битката започна през далечната вече 2013 година, когато Държавната комисия по хазарта на Република България добави сайта на Bet365 в първия за букмейкърите черен списък. Т.е. от 11 юни 2013 година всички, които организират хазартни игри, без да притежават необходимият лиценз по закона за хазарта в България бяха добавяни в този черен списък и сайтовете им не можеха да се отворят от територията на България. Не, че това спря голямата машина за залагане Бet365. Не, че им попречеха да раздават т.нар. Bet365 бонус. Не. Просто се опитваха да разчистят играта на българския пазар за букмейкъра, обслужващ властимащите в България – всички знаем кой е той.
Ок, но на 07.06.2016г., почти 3 години по-късно Държавната ни комисия по хазарта най-накрая отстъпи. Страхотен подарък и то точно в навечерието на Европейското първенство бихме казали. Разбира се този „подарък" си има цена и тя е обещанието на семейство Коутс (собствениците на Bet365) за инвестиции в спорта и разкриването на много нови работни места у нас.

Какво следва от тук нататък?
Много просто – Bet365 закрива всички български сметки и ще изплати на всички свои български клиенти сумите, които са натрупани по тях. След това всеки сънародник ще трябва да мине отново през процедурата за регистрация и верификация, ако иска да продължи да се доверява на английския онлайн букмейкър.

Компенсациите са под формата на бонуси – стандартния Bet365 бонус, възлизащ на 100 % от размера на депозираната сума (до максимум 100 лв) + 100 % мобилен бонус (до максимум 50 лв).
За да получите първия бонус е необходимо да се регистрирате и депозирате сума. Веднага ще получите бонус от същата сума (до 100 лв) по сметката. Важат условията за получаването й от сайта.

Мобилният бонус е за първи път в Bet365. Сайтът ще Ви даде 100% бонус, без значение от това дали сте регистриран или сте нов клиент на Bet365. За да поискате Вашия бонус, условието е да направите залог за най-малко 2 лв или повече чрез Мобилния сайт в bet365, и ще можете да се възползвате от правото на 100% бонус (до 50 лв). След като извършите квалифициращият си залог, би следвало да получите т. нар. Код на Оферта. Важат условията за получаването на сумите от сайта.
От тук нататък пътят пред най-известния онлайн букмейкър в света е ясен. Bet365 ще трябва да се потруди здраво, за да си затвърди позициите в България. Срокът на валидност на лиценза е 5 години и точно толкова е и срока им, за да докажат, че те могат да бъдат полезни за България и българската икономика. Очакваме с нетърпение инвестициите им в спорта и сме сигурни, че тепърва ще чуваме за тях по медиите.

Разбира се клиентите ще получат своите парични компенсации под формата на Bet365 бонус, но това не означава, че сайта ще спре до тук. Очакваме нови оферти, развиване и усъвършенстване на най-известния сайт за залагане сред играчите в света. Така, че ако сте се чудили до сега дали да не се пробвате в сферата на онлайн залаганията, сега е подходящия момент да се регистрирате и да се впуснете в търсенето на добри печалби по лесен начин.
Автор radeviv
Участник
#2 | Дата: 23 юни 2016 00:45
Регистрирах се от сайта ви, и Бет365 ми дадоха веднага бонус за нов клиент след като депозирах 180 лева. Средствата ми набъбнаха на 280 лв. Качих си документ - искаха да си кача документа в акаунта си и сметката ми е напълно функционална вече!
Спечелих известна сума. Няколко дни исках да играя и от мобилния си телефон, защото бях в движение. И букмейкъра ми даде и втори бонус за 50 лева за "добре дошъл в бет365 навсякъде" както те са го кръстили този бонус.
Това европейско ми носи късмет, а бет365 взеха лиценз точно когато исках да имам сметка при тях, зашото са много удобен и нагледен букмейкър с високи коефициенти. Сега остава и Италия да стане европейски шампион, и радостта ми ще е двойно по-голяма.
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси / Комисия по хазарта капитулира пред Bet365, вижте бонусите за всички клиенти ! Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.