Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси /

188bet предлага 60 евро бонус, само за клиенти на bet2bonus !

 Страница Страница 2 от 3:  ««  1  2  3  »» 
Автор naid
Участник
#16 | Дата: 1 окт 2012 12:31
Мога ли да попитам, при теглене от 188bet какъв метод трябва да се избере,защото чрез visa electron от която е правен депозит не става.
Автор bet2bonus
Администратор
#17 | Дата: 1 окт 2012 17:29
naid
Попитайте ги на Live Chat, ще Ви кажат веднага къде е проблема.
Автор bet2bonus
Администратор
#18 | Дата: 17 окт 2012 17:32 | Променено от: bet2bonus
Бонус офертата от 188bet не е активна.
Получихме съобщение от тях, че има прекалено много злоупотреби, масови регистрации и т.н. и прекратяват офертата.
Автор kdrake
Участник
#19 | Дата: 19 окт 2012 10:41
Е много несправедливо, надявам се, че поне на клиенти, които са се регистрирали преди 17 октомври, когато са ви казали, че офертата не е активна да дадат бонусите... Аз съм направил 250 евро залози и днес си пуснах и оставащите 50 и ще е много много нечестно ако не дадат бонуса, все пак съм регистриран от 2 седмици някъде, много гадно, ще ми съдействате ли ?? Как да изискам бонуса като ми свършат сега мачовете????? Чакам отговор...
Автор bet2bonus
Администратор
#20 | Дата: 19 окт 2012 12:26
kdrake
Ако сте се регистрирали преди това би трябвало да ви дадат. Ако не ви дадат бонуса, пишете им че сте се регистрирали когато е бил валиден бонуса.
Автор vladkg
Участник
#21 | Дата: 20 окт 2012 09:08
На мен не искат да ми го дадат, случая ми е точно като на kdrake, регистрирах се преди повече от 10 дни, просто сега изпълник условието и ето как ми отговориха:
Hi Vladimir,
We acknowledge receipt of your email regarding promotion concern. We regret to inform that Bet2Bonus60 promotion is no longer available. The promotion ended today at 12NN United Kingdom Time.

Мога ли да разчитам на вас да сътрудничите, единствения ми мотив да се регистрирам в 188бет бе, че ще мога да се възползвам от допълнителен бонус, докато така или иначе си залагам, а сега се оказва, че само сме подмамени в разни букмейкъри чрез бонуси, за да ни кажат после да духаме супата..........
Автор bet2bonus
Администратор
#22 | Дата: 20 окт 2012 10:59
vladkg
Ако сте забелязали, пуснахме съобщение във форума веднага щом получихме писмото от 188bet.Разполагахте с около два дни за да доизпълните условията.

Сърдете се на тези които злоупотребяват с бонусите и нарушават правилата на букмейкърите, не на нас. Ние правим всичко възможно да осигурим по-благоприятни условия за БГ играчи, но заради група хора всички са ощетени.
Автор vladkg
Участник
#23 | Дата: 20 окт 2012 11:26
Вижте аз съм си ги изпълнил и всичко при мен е точно. Така че няма връзка да обвинявате нас, че не смогваме да залагаме парите си на каквото и да е..... Логично е като е обявена една оферта и даден играч не е нарушил правилата й тя да е валидна за него дори и да е спряна след това или не според вас??
Автор bet2bonus
Администратор
#24 | Дата: 20 окт 2012 11:36
vladkg
Ако сте забелязали, при всички букмейкъри последната точка от условията гласи: Запазваме си правото да отменим офертата по-всяко време, без предизвестие. В случая 188bet направиха известие два дни преди това.
Автор vladkg
Участник
#25 | Дата: 20 окт 2012 12:07
ОК. Това добре. Но за клиенти които са изпълнили 80-90% от офертата?? Въпреки всичко ако сте коректни за такива хора просто си е вид измама да не им се дадат бонусите.
Автор bet2bonus
Администратор
#26 | Дата: 20 окт 2012 12:13 | Променено от: bet2bonus
Пак да ви повторя.
Аз искам да ви помогна, но вие явно не искате.
Както написах по-горе, ако ви откажат бонуса, пишете им че сте се регистрирали преди да изтече офертата и ще ви я преведат.
Ако пак не ви го преведат(за което се съмнявам), изпратете си потребителското име и ще ви съдействаме.

Няма какво да спорим по цял ден, ако бяхте писали така както ви посъветвах, досега да са ви превели бонуса!!!
Автор vladkg
Участник
#27 | Дата: 20 окт 2012 13:50
Ама аз съм им писал за 2-ри път, това е което исках да чуя, че ако пак откажат ще съдействате. Не Ви споря всичко е точно, просто след първия отказ, който дойде след като им бях обяснил, че съм се регистрирал преди 10-ти се притесних, че няма да го дадат. Това е.
Автор bet2bonus
Администратор
#28 | Дата: 20 окт 2012 14:54
vladkg
То е ясно, че ще съдействаме. Кога не сме съдействали!?
Но смятам, че ще ви го дадат и без наша помощ, ако им обясните, че сте се регистрирали когато промоцията е била активна.
Автор stuntevak
Участник
#29 | Дата: 20 окт 2012 19:08
Това ми отговориха на мен :We are writing with regard to your promotion claim. Unfortunately, the promotion period where claims can be accepted has already ended. We regret to inform you that your claim is invalid.
Направих, както сте писали тук, обясних им, че съм направила регистрацията си, когато промоцията беше валидна, на 9 октомври се регистрирах и депозирах при тях, условието за превъртане съм го изпълнила до 17.10. Да ви пиша ли на имейла ви потребителското си име, за да ми съдействате?
Автор bet2bonus
Администратор
#30 | Дата: 20 окт 2012 19:59
Който има проблем с 188bet за получаване на бонуса да пише на следния имейл : info@bet2bonus.com.
Важно е потребителското име да си напишете и кога сте направили първи депозит.

В края на месеца ще отправим запитване(или по-точно на 29-ти).
 Страница Страница 2 от 3:  ««  1  2  3  »» 
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси / 188bet предлага 60 евро бонус, само за клиенти на bet2bonus ! Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.