Калкулатор Търсене Контакти Switch to Еnglish
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси /

188bet предлага 60 евро бонус, само за клиенти на bet2bonus !

 Страница Страница 3 от 3:  ««  1  2  3 
Автор gr8mavre
Участник
#31 | Дата: 30 окт 2012 11:07
Здравейте, аз имам проблем с 188бет и Ви писах имейл преди около седмица, исках да попитам дали сте се свързали с тях вече или?
Автор bet2bonus
Администратор
#32 | Дата: 30 окт 2012 13:51
Вчета им писахме. Казаха, че ще предадат на отдела занимаващ се с бонусите и като вземат решение ще отговорят. Дано да ви дадат бонусите. Ще ви пишем като ни отговорят.
Автор stuntevak
Участник
#33 | Дата: 7 ное 2012 16:06
Наистина какво става с 188? Казаха ли до кога горе-долу ще решат, повече от седмица мина вече....
Автор bet2bonus
Администратор
#34 | Дата: 7 ное 2012 16:11
Нямаме отговор от тях все още. В понеделник им писахме отново. Не мога да ви кажа, когато отговорят ще ви съобщим.
Автор bet2bonus
Администратор
#35 | Дата: 12 ное 2012 23:50 | Променено от: bet2bonus
188bet не искат да изплатят бонуса. По принцип имат точка от правилата, която гласи, че могат да прекратят офертата по всяко време. Тази точка ги измъква и нищо не може да се направи.

Съжалявам за всеки, които не си е получил бонуса. Опитах всичко възможно, но не искат да ви кредитират бонус.
Като основен минус за това, че не искат да ви кредитират сметките е това, че някои от сметки който ми изпратихте са свързани. Явно затова се забавиха с отговора.
 Страница Страница 3 от 3:  ««  1  2  3 
Бонуси Форумът на bet2bonus / Бонуси / 188bet предлага 60 евро бонус, само за клиенти на bet2bonus ! Горе
Вашият отговор Click this icon to move up to the quoted message

» Потребителско име  » Парола 
Тук могат да пишат само регистрирани участници. Моля, първо въведете името и паролата си или се регистрирайте.